Website sticker #1 Website sticker #2 Website sticker #3

Створення сайту для продажу автомобільних шин в Україні

Сфера: Авто, Запчастини
Країна: Україна

Завдання

Завданням від клієнта було створення інтернет-магазину для офіційного партнера компаній з виробництва автомобільних шин. Завдяки партнерській програмі, за якою компанія має можливість працювати з постачальниками, шини оптом та шини в роздріб можна купити дешевше, ніж у середньому на українському ринку. До того ж, Вам не доведеться сумніватися в якості, яку мають запропоновані автомобільні шини.

На вимогу замовника, весь контент повинен був змінюватися в адмін-панелі на 2 мовних версіях - українській та російській.

На сайті мали бути представлені особистий кабінет, кошик, сторінка оформлення замовлення, шинний калькулятор, сервіси підбору шин та дисків за маркою, моделі авто, можливості для пошуку шин і дисків за номером авто. З додаткових сторінок - сторінка “Про компанію”, “Контакти”, “Блог” та сторінки, властиві інтернет-магазину, такі як “Доставка та оплата” та інші.

Дизайн та розробка

Розроблений за допомогою фреймворку Laravel, що забезпечує надійну та ефективну роботу, а кастомна адмін-панель дозволяє зручно керувати вмістом і внесенням змін на сайт.

Ihone mockup page 1
Ihone mockup page 2
Imac mockup Imac website
Macbook mockup
Website sticker 1 Website sticker 2 Website sticker 3

Контакти

Ви завжди можете написати мені в соцмережах або залишити заявку на сайті.

Також Ви можете заповнити бриф нижче, щоб ознайомитися з Вашим майбутнім сайтом детальніше

Заповнити бриф
Зв'яжіться зі мною
Залишіть заявку, просто заповнивши форму
Заявка не надіслана
Дякую!
Вашу заявку відправлено, я зв'яжуся з Вами найближчим часом