Website sticker #1 Website sticker #2 Website sticker #3

Створення інтернет-магазину опалювального і сантехнічного обладнання в Україні

Сфера: Техніка
Країна: Україна

Завдання

Завданням від клієнта було створення інтернет-магазину  для компанії "Теплорадість", першого українського інтернет-гіпермаркету опалювального і сантехнічного обладнання. Мета полягала в створенні онлайн-платформи, що надає зручний та доступний спосіб для покупців вирішувати всі питання, пов'язані з внутрішніми інженерними системами будинків.

На вимогу замовника, весь контент повинен був змінюватися в адмін-панелі на 2 мовних версіях - українській та російській.

На сайті мають бути представлені особистий кабінет, корзина, сторінка оформлення замовлення, можливість порівняння товарів. Серед додаткових сторінок - Про компанію, Портфоліо, Відгуки, Розпродаж, Контакти, Блог, а також сторінки, характерні для інтернет-магазинів, такі як Доставка та оплата, Повернення та інші.

Також інтеграції з різними системами, такими як Нова Пошта, Liqpay, оплата частинами через Monobank, ПриватБанк, Sence Bank, а також оплата криптовалютою WhitePay та CRM клієнта.

Дизайн та розробка

Розроблений за допомогою фреймворку Laravel, що забезпечує надійну та ефективну роботу, а кастомна адмін-панель дозволяє зручно керувати вмістом і внесенням змін на сайт.

Ihone mockup page 1
Ihone mockup page 2
Imac mockup Imac website
Macbook mockup
Website sticker 1 Website sticker 2 Website sticker 3

Контакти

Ви завжди можете написати мені в соцмережах або залишити заявку на сайті.

Також Ви можете заповнити бриф нижче, щоб ознайомитися з Вашим майбутнім сайтом детальніше

Заповнити бриф
Зв'яжіться зі мною
Залишіть заявку, просто заповнивши форму
Заявка не надіслана
Дякую!
Вашу заявку відправлено, я зв'яжуся з Вами найближчим часом