Website sticker #1 Website sticker #2 Website sticker #3

Створення волонтерського проєкту допомоги українським біженцям

Сайт створений для збору пожертв та допомоги українським біженцям 💙💛, які були вимушені залишити рідний будинок через повномасштабне вторгнення росії на територію України

Країна: Франція

Завдання

Зі мною зв'язався клієнт, пропозицією якого було створення платформи для збору пожертв та допомоги українським біженцям у Франції . Головним побажанням був простий сайт із оформленням щотижневої підписки на розсилку (лист зі списком продуктів, ліків та засобів гігієни, які потрібно принести до гуманітарного центру допомоги українцям).

Після розробки необхідного функціоналу клієнт запропонував розширити сайт, додавши карту центрів допомоги українським біженцям, розташованих по всьому світу. Крім цього, було додано контактні дані волонтера, який за потреби допоможе та відповість на питання, що виникатимуть у користувачів сайту.

Також ми додали інформацію про пошук роботи для постраждалих від війни та про загальні поради для пошуку будь-якої роботи з будь-якої спеціальності. Сподіваюся, ця інформація допоможе всім! ❤️

Дизайн та розробка

Розроблений за допомогою фреймворку Laravel, що забезпечує надійну та ефективну роботу, а кастомна адмін-панель дозволяє зручно керувати вмістом і внесенням змін на сайт.

Ihone mockup page 1
Ihone mockup page 2
Imac mockup Imac website
Macbook mockup
Website sticker 1 Website sticker 2 Website sticker 3

Контакти

Ви завжди можете написати мені в соцмережах або залишити заявку на сайті.

Також Ви можете заповнити бриф нижче, щоб ознайомитися з Вашим майбутнім сайтом детальніше

Заповнити бриф
Зв'яжіться зі мною
Залишіть заявку, просто заповнивши форму
Заявка не надіслана
Дякую!
Вашу заявку відправлено, я зв'яжуся з Вами найближчим часом