Розробка сайту-каталогу

У сучасному цифровому світі володіння власним сайтом є ключовим фактором успіху для багатьох компаній. І одним з найпоширеніших видів веб-присутності є сайт-каталог. Що ж це таке і чому він є настільки важливим?

Сайт-каталог - це веб-ресурс, що представляє вашу компанію, продукти або послуги у вигляді структурованого списку. Основна його мета полягає в тому, щоб надати користувачам широкий огляд вашого асортименту та допомогти їм прийняти розумний вибір під час покупки.

Основні елементи сайту-каталогу

Структура сайту-каталогу безпосередньо пов'язана з його основною функцією - представленням каталогу товарів або послуг в інтернеті. Основні елементи сайту-каталогу включають зручний інтерфейс, систематично організовані категорії товарів або послуг, детальні описи, ціни та зображення. Крім того, ви можете додати функціонал для фільтрації, пошуку та порівняння продуктів, що полегшить навігацію користувачам і забезпечить їм зручний досвід.

 

Кому потрібен сайт-каталог

Сайт-каталог може бути корисним для широкого спектру бізнесів, від малих підприємств до великих компаній. Він особливо підходить для роздрібних торговців, виробників, дистриб'юторів та будь-якої компанії, що має значну кількість товарів або послуг у своєму портфоліо. Завдяки сайту-каталогу ви можете привернути нових клієнтів, збільшити продажі та розширити свій бізнес.

Найчастіше такі ресурси створюються для компаній, що спеціалізуються в таких сферах:

  • туристичний бізнес;
  • продаж обладнання;
  • транспортні послуги;
  • косметологія.

Переваги створення сайту-каталогу

  1. Показати ваш асортимент: Сайт-каталог допомагає презентувати ваші товари або послуги віртуально, незалежно від географічного розташування вашої аудиторії. Ви можете надати детальну інформацію, фотографії та характеристики кожного елементу вашого каталогу.
  2. Залучити нових клієнтів: Відкритий доступ до вашого асортименту приверне увагу потенційних клієнтів. Легка навігація та зручний пошук допоможуть їм знайти саме те, що вони шукають. Ви можете залучити нових клієнтів, які раніше не були знайомі з вашою компанією.
  3. Забезпечити зручний досвід користувачам: Сайт-каталог дає можливість вашим клієнтам переглядати товари або послуги, порівнювати їх, відкривати детальні описи та обирати найкращі варіанти. Це дозволяє їм приймати обґрунтовані рішення під час покупки.
  4. Збільшити продажі: Легкий доступ до вашого асортименту та можливість швидко переглянути та обрати потрібний товар.

Розробка сайту-каталогу - це інвестиція, що видасть вам багато переваг у сучасному цифровому середовищі.

 

Скільки коштує розробка сайту-каталогу?

Вартість створення сайту-каталогу залежить від безлічі факторів: кількості сторінок, елементів, функціоналу, інтеграції - і  варіюється від 1000$, але в будь-якому випадку є значно дешевшою, ніж вартість інтернет-магазину, а для багатьох компаній веб-каталог - ідеальне рішення. Головна його відмінність - відсутність кошика і форми оформлення замовлення: замовлення товару відбувається через менеджера, тобто за телефонним дзвінком або через форму зв'язку. 

Більш детальну інформацію Ви зможете дізнатися, зв'язавшись зі мною.

Service sticker 1 Service sticker 2

Як розпочати роботу?

Для початку роботи достатньо виконати кілька простих етапів
Заповнити бриф
1
Перший контакт
Зв'яжіться зі мною у будь-який зручний для Вас спосіб: Telegram, Instagram, Viber, TikTok - або напишіть на пошту
2
Бриф
Бриф – це “анкета” Вашого сайту. Після його заповнення я зможу оцінити роботу над сайтом та прорахувати приблизну вартість
3
Оцінка роботи
Якщо Вас влаштовують мої пропозиції щодо розрахунків вартості сайту – переходимо до наступного етапу
4
Написання ТЗ
Далі я пишу технічне завдання, відповідно до якого розроблятиметься Ваш сайт та його дизайн. Як тільки Ви схвалите ТЗ та сплатите аванс, я приступаю до роботи
5
Дизайн
Розробка дизайну, мабуть, найважливіша частина роботи. Я зроблю все можливе, щоб він вразив Вас та Ваших клієнтів
6
Розробка
На цьому етапі все, що промальовано в дизайні "оживає" і Ваш сайт практично готовий до публікації в Інтернеті
7
QA
На цьому етапі перевіряється все на Вашому сайті - робота сайту, чи відповідає сайт ТЗ та відповідність дизайну.
8
Ваш сайт готовий 🎉 🎉 🎉

Контакти

Ви завжди можете написати мені в соцмережах або залишити заявку на сайті.

Також Ви можете заповнити бриф нижче, щоб ознайомитися з Вашим майбутнім сайтом детальніше

Заповнити бриф
Зв'яжіться зі мною
Залишіть заявку, просто заповнивши форму
Заявка не надіслана
Дякую!
Вашу заявку відправлено, я зв'яжуся з Вами найближчим часом