Website sticker #1 Website sticker #2 Website sticker #3

Створення сайту для постачальника ексклюзивних автомобілів

Сайт-каталог для преміального постачальника ексклюзивних автомобілів “Skärholmens bilhall” було розроблено спільно з компанією Webbl

Тип сайту: Сайт-каталог
Сфера: Авто, Запчастини
Країна: Швеція

Завдання

Завданням від клієнта було створення сайту-каталогу для презентування преміальних автомобілів. Весь контент сайту повинен був змінюватися в адмін-панелі. 

На сайті мали бути представлені такі сторінки як “Каталог”, “Продати машину”, “Про нас”, “Послуги”, та “Контакти”. Також розроблено функціонал для прорахунку вартості машини включаючи відсотки і термін дії договору. Крім того, додано зручну фільтрацію по багатьом критеріям для легкого і швидкого пошуку потрібного автомобіля. 

Дизайн та розробка

Сайт оформлений у строгій, лаконічній чорно-білій кольоровій гамі, що підкреслює дорогий стиль і елегантність. Дизайн витончений та розроблений з урахуванням елітності авто, які пропонуються. Кожна деталь сайту відточена до досконалості, створюючи враження ексклюзивності.
 
 

Розроблений з використанням фреймворку Laravel, сайт гарантує надійну та ефективну роботу. Кастомна адмін-панель дозволяє зручно керувати вмістом та внесенням змін на сайт, даруючи вам повний контроль над представленими автомобілями та їх характеристиками.

Ihone mockup page 1
Ihone mockup page 2
Imac mockup Imac website
Macbook mockup
Website sticker 1 Website sticker 2 Website sticker 3

Контакти

Ви завжди можете написати мені в соцмережах або залишити заявку на сайті.

Також Ви можете заповнити бриф нижче, щоб ознайомитися з Вашим майбутнім сайтом детальніше

Заповнити бриф
Зв'яжіться зі мною
Залишіть заявку, просто заповнивши форму
Заявка не надіслана
Дякую!
Вашу заявку відправлено, я зв'яжуся з Вами найближчим часом