Website sticker #1 Website sticker #2 Website sticker #3

Створення інтернет-магазину для виробника автомобільних шторок в Європі

Сфера: Авто, Запчастини
Країна: Польща
Сайт: raystop.pl

Завдання

Завданням від клієнта було створення інтернет-магазину для компанії “Raystop”, сучасного та єдиного в Європі виробника автомобільних шторок з магнітними застібками. Компанія розташована в Польщі, Варшава.

На вимогу замовника, весь контент повинен був змінюватися в адмін-панелі на 3 мовних версіях - польській, англійській та німецькій.

На сайті мають бути представлені особистий кабінет, корзина, сторінка оформлення замовлення, зміна валюти, перевірка статусу замовлення, конфігуратор для підбору автомобільних ковриків. Серед додаткових сторінок - Про компанію, Портфоліо, Інструкція, FAQ, Контакти, Блог, а також сторінки, характерні для інтернет-магазинів, такі як Доставка та оплата, Повернення та інші.

Повинна бути інтеграція з різними системами, такими як Poczta Polska - для поштової доставки, DPD - для кур'єрської доставки, PayPal і Przelewy24 - платіжні системи та CRM система BaseLinker.

Дизайн та розробка

Розроблений за допомогою фреймворку Laravel, що забезпечує надійну та ефективну роботу, а кастомна адмін-панель дозволяє зручно керувати вмістом і внесенням змін на сайт.

Ihone mockup page 1
Ihone mockup page 2
Imac mockup Imac website
Macbook mockup
Website sticker 1 Website sticker 2 Website sticker 3

Контакти

Ви завжди можете написати мені в соцмережах або залишити заявку на сайті.

Також Ви можете заповнити бриф нижче, щоб ознайомитися з Вашим майбутнім сайтом детальніше

Заповнити бриф
Зв'яжіться зі мною
Залишіть заявку, просто заповнивши форму
Заявка не надіслана
Дякую!
Вашу заявку відправлено, я зв'яжуся з Вами найближчим часом